5 TIPS ABOUT بیماری پروانه ای به انگلیسی YOU CAN USE TODAY

5 Tips about بیماری پروانه ای به انگلیسی You Can Use Today

5 Tips about بیماری پروانه ای به انگلیسی You Can Use Today

Blog Article

می‌توان از برخی از روغن‌ها و کرم‌های مرطوب کننده در باندهای نچسب استفاده نمود و به آرامی پانسمان را روی زخم قرار داد.

پوشک را با یک پوشش غیر چسبی ببندید و یا روی آن یک لایه ضخیم از خمیر اکسید روی پخش کنید. 

ما در اکثر مواقع درگیر روابط مختلفی هستیم؛ روابط درونی با خود، روابط اجتماعی، خانوادگی، دوستانه و روابط مدیریتی. این را در نظر بگیرید که تمام روابط ما می‌توانند تاثیرات بلندمدتی را بر جای بگذارند. مثلا هر چه خانواده‌ی صمیمی‌تر و دوستانه‌تری داشته باشیم، اضطراب کمتر، اعتماد به نفس و آرامش بیشتری خواهیم داشت؛ فرزندان چنین خانواده‌ای در آینده موفق‌تر خواهند بود و در مشاغل و جایگاه‌های متفاوت، به‌ درستی عمل می‌کنند.

زخم و تاول های مری ممکن است منجر به تنگ شدنش شود و غذا خوردن را دشوار کند. جراحی مری می تواند این کار را تسکین دهد و غذا خوردن را آسان تر کند و فرد بتواند غذا از دهان به شکمش برساند. ریسک ها شامل سوراخ شدن مری هستند. 

همینطور برای فعالیت‌های خارج از منزل می‌توانید با پوشیدن لباس‌هایی با پارچه و آستین‌های بلند از خود محافظت نمایید.

بعضی وقت‌ها صدمه به طوری جدی می‌باشد که حرکت کودک و استقلال علت بیماری پوستی پروانه ای او تحت تاثیر قرار می‌گیرد. از سایر نشانه‌های بیماری می‌توان به موارد پایینی اشاره نمود:

در صورتی که تغییرات نوع زندگی و مراقبت در خانه، نشانه‌های بیماری پروانه‌ای را کنترل ننماید، درمان‌های موجود ممکن است شامل جراحی توانبخشی و دارو باشند این عارضه معمولاً با وجود رسیدگی‌های درمانی، پیشرفت داشته و نیز موجب عوارض جدی و حتی مرگ گردد.

سرطان پوست: نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به نوع خاصی از بیماری پروانه‌ ای، در معرض خطر ابتلا به سرطان پوستی به نام سرطان سلول‌های سنگفرشی هستند.

کره‌ی زمین، خانه و منزل ما انسان‌هاست. هرچه بیش‌تر به سلامتی و حفظ آن توجه کنیم، سلامتی و آینده‌ی خود را تامین می‌کنیم. در مسیر رسیدن به این هدف لازم است تلاش کنیم زباله‌ی کمتری تولید کنیم، از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنیم، طبیعت را کثیف نکنیم و در مصرف آب صرفه‌جویی کنیم.

در دانشگاه کسب و کار، به ذکر چند مورد از این حوادث می‌پردازیم:

پوست تاول دارد در برابر عفونت باکتریایی آسیب پذیر است. 

و یا می تونه به خاطر عدم دفع مدفوع باشه که احتمالش می تونه یبوست باشه.علل دیگه ای هم داره که با کولونوسکوپی با بیهوشی مشخص می شه.

حتما به متخصص دیگری نیز مراجعه کنید تا بررسی های دقیق تر و آزمایشات لازم را انجام دهند.

تاول‌ها در لایه زیرین (درم) ایجاد می‌شوند. بیماری اتوزوم غالب معمولا خفیف است و تاول‌ها در دست، پا و آرنج ایجاد می‌شود و ممکن است به سایر نقاط نیز گسترش یابد.

Report this page